B82141B1222K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141B1222K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM
listoch: B82141B1222K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82141B1222K
Číslo dielu B82141B1222K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4004 pcs Dátový hárok B82141B1222K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia (3.00mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B82141B1222K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 2.2µH
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 130MHz
Detailný popis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 250 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 250 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 630mA Aktuálny - Sýtosť -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
B82141B1273K9
B82141B1273K9
výrobcovia: EPCOS
popis: FIXED IND 27UH 315MA 1 OHM TH
Skladom: 5432 pcs
Stiahnuť ▼: B82141B1273K9.pdf
RFQ
B82141B1222K9
B82141B1222K9
výrobcovia: EPCOS
popis: FIXED IND 2.2UH 630MA 250 MOHM