B82141B1104K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141B1104K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 100UH 170MA 3.5 OHM TH
listoch: B82141B1104K.pdf
  • správa
Špecifikácie B82141B1104K
Číslo dielu B82141B1104K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 100UH 170MA 3.5 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4553 pcs Dátový hárok B82141B1104K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia (3.00mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 796kHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B82141B1104K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 796kHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.512" (13.00mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 5.3MHz
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.5 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 3.5 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 170mA Aktuálny - Sýtosť -