B82141A1682K000
EPCOSEPCOS
B82141A1682K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141A1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM
listoch: B82141A1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82141A1682K000
Číslo dielu B82141A1682K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 480MA 430 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 334801 pcs Dátový hárok B82141A1682K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 50 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B82141A1682K
B82141A1682K-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 40MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 430 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 430 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 480mA