B82141A1223K009
EPCOSEPCOS
B82141A1223K009 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141A1223K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH
listoch: B82141A1223K009.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82141A1223K009
Číslo dielu B82141A1223K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 335MA 900 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 378951 pcs Dátový hárok B82141A1223K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B82141A1223K 9
B82141A1223K9
B82141A1223K9-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 12MHz Detailný popis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 335mA 900 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 900 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 335mA