B82141A1182K009
EPCOSEPCOS
B82141A1182K009 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B82141A1182K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM
listoch: B82141A1182K009.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B82141A1182K009
Číslo dielu B82141A1182K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1.8UH 660MA 230 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 345726 pcs Dátový hárok B82141A1182K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.118" Dia x 0.268" L (3.00mm x 6.80mm)
tienenie Unshielded séria SBC
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B82141A1182K 9
B82141A1182K9
B82141A1182K9-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 6 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnosť 1.8µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 145MHz Detailný popis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 660mA 230 mOhm Max Axial
DC odpor (DCR) 230 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 660mA