B81122C1682M
EPCOSEPCOS
B81122C1682M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B81122C1682M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6800PF 20% 250VAC RAD
listoch: B81122C1682M.pdf
  • správa
Špecifikácie B81122C1682M
Číslo dielu B81122C1682M Výrobca EPCOS
popis CAP FILM 6800PF 20% 250VAC RAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5826 pcs Dátový hárok B81122C1682M.pdf
Napätie - DC - Napájacie napätie - AC 250V
tolerancia ±20% ukončenie PC Pins
Veľkosť / rozmer 0.512" L x 0.236" W (13.00mm x 6.00mm) séria B81122
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial Ostatné mená 495-1635
B81122C1682M000
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
Vlastnosti - Dielektrický materiál Polypropylene (PP)
Detailný popis 6800pF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP) Radial kapacitné 6800pF