B78148T1272K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T1272K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM
listoch: B78148T1272K.pdf
  • správa
Špecifikácie B78148T1272K
Číslo dielu B78148T1272K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 2.7UH 480MA 400 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5096 pcs Dátový hárok B78148T1272K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T1272K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 2.7µH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 110MHz
Detailný popis 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 400 mOhm Max Radial DC odpor (DCR) 400 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 480mA Aktuálny - Sýtosť -