B78148T1104K
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148T1104K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH
listoch: B78148T1104K.pdf
  • správa
Špecifikácie B78148T1104K
Číslo dielu B78148T1104K Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 100UH 85MA 12.5 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4780 pcs Dátový hárok B78148T1104K.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.130" Dia (3.30mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148T1104K000 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz indukčnosť 100µH
Výška - sedenie (Max) 0.386" (9.80mm) Frekvencia - vlastná rezonancia 11MHz
Detailný popis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 85mA 12.5 Ohm Max Radial DC odpor (DCR) 12.5 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 85mA Aktuálny - Sýtosť -