B78148S1223K009
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148S1223K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH
listoch: B78148S1223K009.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B78148S1223K009
Číslo dielu B78148S1223K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 560MA 740 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 411044 pcs Dátový hárok B78148S1223K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm)
tienenie Unshielded séria BC
hodnotenie - Q @ Freq 55 @ 2.52MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B78148S1223K 9
B78148S1223K 9
B78148S1223K9
B78148S1223K9-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 13MHz Detailný popis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 560mA 740 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 740 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 560mA