B78148E1682K000
EPCOSEPCOS
B78148E1682K000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148E1682K000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM
listoch: B78148E1682K000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2000 pcs
4000 pcs
  • správa
Špecifikácie B78148E1682K000
Číslo dielu B78148E1682K000 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 384802 pcs Dátový hárok B78148E1682K000.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.157" Dia (4.00mm)
tienenie Unshielded séria BC+
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená 495-6961-2
B78148E1682K
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) 0.453" (11.50mm)
Frekvencia - vlastná rezonancia 25MHz Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 105 mOhm Max Radial
DC odpor (DCR) 105 mOhm Max Aktuálne hodnotenie 2.45A
Aktuálny - Sýtosť 2.3A