B78148E1223K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78148E1223K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH
listoch: B78148E1223K009.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
  • správa
Špecifikácie B78148E1223K009
Číslo dielu B78148E1223K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 1.3A 105 MOHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 373359 pcs Dátový hárok B78148E1223K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±5%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
tienenie Unshielded séria BC
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 100kHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B78148E1223K 9 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 22µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 12MHz Vlastnosti -
Detailný popis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 105 mOhm Max Axial DC odpor (DCR) 105 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 1.3A Aktuálny - Sýtosť 1.25A