B78108T1682K009
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78108T1682K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM
listoch: B78108T1682K009.pdf
  • správa
Špecifikácie B78108T1682K009
Číslo dielu B78108T1682K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 250MA 1.45 OHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5008 pcs Dátový hárok B78108T1682K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 45 @ 7.96MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B78108T1682K 9
B78108T1682K 9
B78108T1682K9
B78108T1682K9-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 6.8µH
Výška - sedenie (Max) - Frekvencia - vlastná rezonancia 70MHz
Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 1.45 Ohm Max Axial DC odpor (DCR) 1.45 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 250mA Aktuálny - Sýtosť -