B78108T1223K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78108T1223K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
listoch: B78108T1223K009.pdf
  • správa
Špecifikácie B78108T1223K009
Číslo dielu B78108T1223K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4362 pcs Dátový hárok B78108T1223K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 60 @ 2.52MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B78108T1223K 9
B78108T1223K 9
B78108T1223K9
B78108T1223K9-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 2.52MHz indukčnosť 22µH
Výška - sedenie (Max) - Frekvencia - vlastná rezonancia 30MHz
Detailný popis 22µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.2 Ohm Max Axial DC odpor (DCR) 3.2 Ohm Max
Aktuálne hodnotenie 170mA Aktuálny - Sýtosť -