B78108T1182K009
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78108T1182K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 1.8UH 540MA 300 MOHM
listoch: B78108T1182K009.pdf
  • správa
Špecifikácie B78108T1182K009
Číslo dielu B78108T1182K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 1.8UH 540MA 300 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4623 pcs Dátový hárok B78108T1182K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.130" Dia x 0.276" L (3.30mm x 7.00mm)
tienenie Unshielded séria MCC
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená B78108T1182K 9
B78108T1182K 9
B78108T1182K9
B78108T1182K9-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvencia indukčnosti - test 7.96MHz indukčnosť 1.8µH
Výška - sedenie (Max) - Frekvencia - vlastná rezonancia 130MHz
Detailný popis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 540mA 300 mOhm Max Axial DC odpor (DCR) 300 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 540mA Aktuálny - Sýtosť -