B78108E1682K009
EPCOSEPCOS
B78108E1682K009 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B78108E1682K009
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM
listoch: B78108E1682K009.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2500 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B78108E1682K009
Číslo dielu B78108E1682K009 Výrobca EPCOS
popis FIXED IND 6.8UH 2.45A 105 MOHM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 452574 pcs Dátový hárok B78108E1682K009.pdf
typ Wirewound tolerancia ±10%
Balík dodávateľov zariadení Axial Veľkosť / rozmer 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm)
tienenie Unshielded séria B78108E
hodnotenie - Q @ Freq 40 @ 7.96MHz
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Axial
Ostatné mená 495-76028-3 Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál - jadro Ferrite Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvencia indukčnosti - test 1MHz
indukčnosť 6.8µH Výška - sedenie (Max) -
Frekvencia - vlastná rezonancia 25MHz Vlastnosti -
Detailný popis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.45A 105 mOhm Max Axial DC odpor (DCR) 105 mOhm Max
Aktuálne hodnotenie 2.45A Aktuálny - Sýtosť 2.3A