B72660M0600S172
EPCOSEPCOS
B72660M0600S172 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72660M0600S172
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 100V 1.2KA 4032
listoch: B72660M0600S172.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
2000 pcs
  • správa
Špecifikácie B72660M0600S172
Číslo dielu B72660M0600S172 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 100V 1.2KA 4032 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 142139 pcs Dátový hárok B72660M0600S172.pdf
Varistorové napätie (typ) 100V Varistorové napätie (Max) 118V
séria - obal Tape & Reel (TR)
Balík / puzdro 4032 (1080 Metric) Ostatné mená 495-76489-2
B72660M 600S172
B72660M0600S172-ND
B72660M600S172
B72660M600S172-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet obvodov 1
Typ montáže Surface Mount, MLCV Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Maximálne napätie DC 85V Maximálne striedavé napätie 60V
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
energie 4.8J Detailný popis 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric)
Aktuálny - nárast 1.2kA Kapacita @ Frekvencia 480pF @ 1kHz