B72587H3300K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72587H3300K
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 47V 800A RADIAL
listoch: B72587H3300K.pdf
  • správa
Špecifikácie B72587H3300K
Číslo dielu B72587H3300K Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 47V 800A RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4042 pcs Dátový hárok B72587H3300K.pdf
Varistorové napätie (typ) 47V Varistorové napätie (Min) 42.3V
Varistorové napätie (Max) 51.7V séria SHCV
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Radial
Ostatné mená SR1K30M155X Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Maximálne napätie DC 38V Maximálne striedavé napätie 30V
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 4.2J
Detailný popis 47V 800A Varistor Through Hole Radial Aktuálny - nárast 800A
Kapacita @ Frekvencia 1.5µF @ 1kHz