B72214S0551K331
EPCOSEPCOS
B72214S0551K331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72214S0551K331
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM
listoch: B72214S0551K331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B72214S0551K331
Číslo dielu B72214S0551K331 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 910V 4.5KA DISC 14MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 137201 pcs Dátový hárok B72214S0551K331.pdf
Varistorové napätie (typ) 910V Varistorové napätie (Min) 819V
Varistorové napätie (Max) 1.001kV séria StandarD
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Disc 14mm
Ostatné mená B72214S 551K331
B72214S551K331
B72214S551K331-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 745V
Maximálne striedavé napätie 550V Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 120J
Detailný popis 910V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Aktuálny - nárast 4.5kA
Kapacita @ Frekvencia 215pF @ 1kHz