B72210S0441K331
EPCOSEPCOS
B72210S0441K331 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B72210S0441K331
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM
listoch: B72210S0441K331.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B72210S0441K331
Číslo dielu B72210S0441K331 Výrobca EPCOS
popis VARISTOR 715V 2.5KA DISC 10MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 306192 pcs Dátový hárok B72210S0441K331.pdf
Varistorové napätie (typ) 715V Varistorové napätie (Min) 643.5V
Varistorové napätie (Max) 786.5V séria StandarD
obal Tape & Reel (TR) Balík / puzdro Disc 10mm
Ostatné mená B72210S 441K331
B72210S441K331
B72210S441K331-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C (TA)
Počet obvodov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálne napätie DC 585V
Maximálne striedavé napätie 440V Výrobca štandardná doba výroby 17 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant energie 47J
Detailný popis 715V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm Aktuálny - nárast 2.5kA
Kapacita @ Frekvencia 158pF @ 1kHz