B66363G2000X187
EPCOSEPCOS
B66363G2000X187 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B66363G2000X187
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE
listoch: B66363G2000X187.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
800 pcs
  • správa
Špecifikácie B66363G2000X187
Číslo dielu B66363G2000X187 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 73575 pcs Dátový hárok B66363G2000X187.pdf
šírka 12.80mm tolerancia -
Balík dodávateľov zariadení ETD 39 x 20 x 13 séria -
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny prierez jadra (Amin) mm² 123
Materiál N87 Výrobca štandardná doba výroby 19 Weeks
Dĺžka 38.90mm Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Počiatočná priepustnosť (μi) 2200 výška 20.00mm