B65839A0200C045
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B65839A0200C045
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE EP 200NH N45 2PCS
listoch: B65839A0200C045.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6000 pcs
  • správa
Špecifikácie B65839A0200C045
Číslo dielu B65839A0200C045 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE EP 200NH N45 2PCS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 152740 pcs Dátový hárok B65839A0200C045.pdf
šírka 6.50mm tolerancia ±6%
Balík dodávateľov zariadení EP 7 séria B65839
Ostatné mená B65839A 200C 45
B65839A200C45
B65839A200C45-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny prierez jadra (Amin) mm² 8.5 Materiál N45
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka 9.40mm
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Počiatočná priepustnosť (μi) 3800
Faktor indukcie (Al) 200nH výška 3.75mm