B65713A0000R087
EPCOSEPCOS
B65713A0000R087 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B65713A0000R087
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE PM 12UH N87 2PCS
listoch: B65713A0000R087.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie B65713A0000R087
Číslo dielu B65713A0000R087 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE PM 12UH N87 2PCS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1656 pcs Dátový hárok B65713A0000R087.pdf
šírka - tolerancia -20%, +30%
Balík dodávateľov zariadení PM 87 x 70 séria B65713
Ostatné mená 495-75896
B65713A R 87
B65713AR87
B65713AR87-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny prierez jadra (Amin) mm² 700 Materiál N87
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Počiatočná priepustnosť (μi) 2200
Faktor indukcie (Al) 12µH výška 35.00mm
medzera Ungapped Skončiť Uncoated
Účinná priepustnosť (μe) 1530 Efektívny magnetický objem (Ve) mm³ 133000
Účinná dĺžka (le) mm 146 Efektívna plocha (Ae) mm² 910
priemer 87.00mm Typ jadra PM