B65671T0100A033
EPCOSEPCOS
B65671T0100A033 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B65671T0100A033
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
listoch: B65671T0100A033.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B65671T0100A033
Číslo dielu B65671T0100A033 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 31479 pcs Dátový hárok B65671T0100A033.pdf
šírka - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení P 26 x 16 séria B65671
Ostatné mená 495-5809
B65671T 100A 33
B65671T0100A033-ND
B65671T100A33
Q7062078
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny prierez jadra (Amin) mm² 76.5 Materiál M33
Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks Dĺžka -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Počiatočná priepustnosť (μi) 750
Faktor indukcie (Al) 100nH výška 8.15mm
medzera Gapped Skončiť Uncoated
Účinná priepustnosť (μe) 32 Efektívny magnetický objem (Ve) mm³ 3460
Účinná dĺžka (le) mm 37.2 Efektívna plocha (Ae) mm² 93
priemer 26.00mm Typ jadra P (Pot Core)