B65651T0100A033
EPCOSEPCOS
B65651T0100A033 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B65651T0100A033
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
listoch: B65651T0100A033.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B65651T0100A033
Číslo dielu B65651T0100A033 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 52611 pcs Dátový hárok B65651T0100A033.pdf
šírka - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení P 18 x 11 séria B65651
Ostatné mená 495-5149
B65651T 100A 33
B65651T100A33
B65651T100A33-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál M33 Výrobca štandardná doba výroby 47 Weeks
Dĺžka - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Počiatočná priepustnosť (μi) 750 Faktor indukcie (Al) 100nH
výška 5.30mm medzera Gapped
Skončiť Uncoated Účinná priepustnosť (μe) 48
Efektívny magnetický objem (Ve) mm³ 1114 Účinná dĺžka (le) mm 25.9
Efektívna plocha (Ae) mm² 43 priemer 18.40mm