B65541D0100A033
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B65541D0100A033
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS
listoch: B65541D0100A033.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie B65541D0100A033
Číslo dielu B65541D0100A033 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE P 100NH M33 2PCS Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84956 pcs Dátový hárok B65541D0100A033.pdf
šírka - tolerancia ±3%
Balík dodávateľov zariadení P 14 x 8 séria B65541
Ostatné mená B65541D 100A 33
B65541D100A33
B65541D100A33-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Minimálny prierez jadra (Amin) mm² 20 Materiál M33
Výrobca štandardná doba výroby 29 Weeks Dĺžka -
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Počiatočná priepustnosť (μi) 750
Faktor indukcie (Al) 100nH výška 4.25mm
medzera Gapped Skončiť Uncoated
Účinná priepustnosť (μe) 64 Efektívny magnetický objem (Ve) mm³ 500
Účinná dĺžka (le) mm 20 Efektívna plocha (Ae) mm² 25
priemer 14.30mm Typ jadra P (Pot Core)