B62152P0008X030
EPCOSEPCOS
B62152P0008X030 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B62152P0008X030
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu FERRITE CORE 2 HOLE 3.1UH N30
listoch: B62152P0008X030.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B62152P0008X030
Číslo dielu B62152P0008X030 Výrobca EPCOS
popis FERRITE CORE 2 HOLE 3.1UH N30 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 362740 pcs Dátový hárok B62152P0008X030.pdf
šírka 2.15mm tolerancia ±30%
Balík dodávateľov zariadení - séria B62152
Ostatné mená 495-75207
B62152P 8X 30
B62152P8X30
B62152P8X30-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál N30 Výrobca štandardná doba výroby 24 Weeks
Dĺžka 3.65mm Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Počiatočná priepustnosť (μi) 4300 Faktor indukcie (Al) 3.1µH
výška 2.55mm medzera Ungapped