B59885C0120A070
EPCOSEPCOS
B59885C0120A070 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59885C0120A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PTC RESET FUSE 550V 15MA RADIAL
listoch: 1.B59885C0120A070.pdf2.B59885C0120A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59885C0120A070
Číslo dielu B59885C0120A070 Výrobca EPCOS
popis PTC RESET FUSE 550V 15MA RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 84348 pcs Dátový hárok 1.B59885C0120A070.pdf2.B59885C0120A070.pdf
Napätie - Max 550V typ Ceramic
Hrúbka (Max) - Veľkosť / rozmer 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm)
séria - Odpor - 25 ° C (Typ) 1.2 kOhms
hodnotenie - obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Disc Ostatné mená 495-3893
B59885C 120A 70