B59801D80A40
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59801D80A40
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
listoch: B59801D80A40.pdf
  • správa
Špecifikácie B59801D80A40
Číslo dielu B59801D80A40 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5828 pcs Dátový hárok B59801D80A40.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria B59801
Tolerancia odporu - Odolnosť pri 25 ° C 100 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B59801D 80A 40
B59801D0080A040
Prevádzková teplota 90°C ~ 120°C
Typ montáže PCB, Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis PTC Thermistor 100 Ohms Radial