B59773C0120A070
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59773C0120A070
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 500 OHM 25% DISC
listoch: B59773C0120A070.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59773C0120A070
Číslo dielu B59773C0120A070 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 500 OHM 25% DISC Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 95640 pcs Dátový hárok B59773C0120A070.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria Automotive, AEC-Q200
Tolerancia odporu ±25% Odolnosť pri 25 ° C 500 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Disc, 13mm Dia x 7.5mm W
Ostatné mená B59773C 120A 70
B59773C120A70
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis PTC Thermistor 500 Ohms Disc, 13mm Dia x 7.5mm W