B59008C145A40
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59008C145A40
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
listoch:
  • správa
Špecifikácie B59008C145A40
Číslo dielu B59008C145A40 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5728 pcs Dátový hárok
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu - Odolnosť pri 25 ° C 250 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B59008C 145A 40
B59008C0145A040
Prevádzková teplota 90°C ~ 160°C
Typ montáže PCB, Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis PTC Thermistor 250 Ohms Radial