B59008C0100A040
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B59008C0100A040
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL
listoch: B59008C0100A040.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B59008C0100A040
Číslo dielu B59008C0100A040 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR PTC 250 OHM RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 75707 pcs Dátový hárok B59008C0100A040.pdf
Balík dodávateľov zariadení - séria -
Tolerancia odporu - Odolnosť pri 25 ° C 250 Ohms
obal Bulk Balík / puzdro Radial
Ostatné mená B59008C 100A 40
B59008C100A40
B59008C100A40-ND
Prevádzková teplota 90°C ~ 160°C
Typ montáže PCB, Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis PTC Thermistor 250 Ohms Radial