B58623K0510A016
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B58623K0510A016
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu PRESSURE SENSOR AUS 0.400 KC V4
listoch: B58623K0510A016.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
15 pcs
  • správa
Špecifikácie B58623K0510A016
Číslo dielu B58623K0510A016 Výrobca EPCOS
popis PRESSURE SENSOR AUS 0.400 KC V4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1200 pcs Dátový hárok B58623K0510A016.pdf
Napätie - Napájanie 4.75 V ~ 5.5 V Stýl ukončenia Solder Pad
séria CAU-T Tlakový typ Sealed Gauge
Štýl portov Threaded Veľkosť portu Male - M5
Balík / puzdro Module Typ výstupu Analog Voltage
Výkon 0.5 V ~ 4.5 V Ostatné mená B58623K 510A 16
B58623K510A16
Prevádzková teplota -25°C ~ 85°C Pracovný tlak 5.8 PSI (40 kPa)
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Maximálny tlak 8.70 PSI (60 kPa)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Temperature Compensated Detailný popis Pressure Sensor 5.8 PSI (40 kPa) Sealed Gauge Male - M5 0.5 V ~ 4.5 V Module
presnosť ±2%