B57703M0502G040
EPCOSEPCOS
B57703M0502G040 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57703M0502G040
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG
listoch: B57703M0502G040.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57703M0502G040
Číslo dielu B57703M0502G040 Výrobca EPCOS
popis THERM NTC 5KOHM 3988K RING LUG Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 50210 pcs Dátový hárok B57703M0502G040.pdf
séria B57703M Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 5k
Tolerancia odporu ±2% Výkon - Max 150mW
obal Bulk Balík / puzdro Ring Lug
Ostatné mená 495-2170
B57703M 502G 40
B57703M502G40
Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt 1.77" (45.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis NTC Thermistor 5k Ring Lug
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3988K
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±1%