B57560K493A1
EPCOSEPCOS
B57560K493A1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57560K493A1
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERM NTC 3.3MOHM FLANGE MOUNT
listoch: 1.B57560K493A1.pdf2.B57560K493A1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57560K493A1
Číslo dielu B57560K493A1 Výrobca EPCOS
popis THERM NTC 3.3MOHM FLANGE MOUNT Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 39009 pcs Dátový hárok 1.B57560K493A1.pdf2.B57560K493A1.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 3.3M
Tolerancia odporu ±2.5% Výkon - Max 50mW
obal Bulk Balík / puzdro Flange Mount
Ostatné mená 495-6711
B57560K 493A 1
B57560K493A1-ND
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 21 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt -
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±2%