B57560G0503F000
EPCOSEPCOS
B57560G0503F000 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57560G0503F000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu THERMISTOR NTC 50KOHM 3992K BEAD
listoch: B57560G0503F000.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
400 pcs
  • správa
Špecifikácie B57560G0503F000
Číslo dielu B57560G0503F000 Výrobca EPCOS
popis THERMISTOR NTC 50KOHM 3992K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 38774 pcs Dátový hárok B57560G0503F000.pdf
séria - Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 50k
Tolerancia odporu ±1% Výkon - Max 50mW
obal Bulk Balík / puzdro Bead, Glass
Ostatné mená 495-2622
B57560G 503F
B57560G503F
Prevádzková teplota -55°C ~ 200°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Dĺžka - vodiaci drôt 2.64" (67.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailný popis NTC Thermistor 50k Bead, Glass
B25 / 85 3992K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 4006K
B0 / 50 - B Tolerancia hodnôt ±1%