B57364S100M
EPCOS (TDK)EPCOS (TDK)
B57364S100M Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57364S100M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM
listoch: B57364S100M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • správa
Špecifikácie B57364S100M
Číslo dielu B57364S100M Výrobca EPCOS (TDK)
popis ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62041 pcs Dátový hárok B57364S100M.pdf
Napätie - upnutie - Veľkosť pozemnej plochy 0.295" (7.50mm)
Veľkosť, dodávané 0.825" (21mm) séria -
Stav RoHS Bulk R Current 7.5A
Ostatné mená 495-2112
B57364S 100 M
B57364S 100M
B57364S0100M000
B57364S100M-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Výrobné číslo výrobcu B57364S100M
Rozšírený popis Inrush Current Limiter 10 Ohm Ohm ±20% 0.825" (21mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) ±20%
popis ICL 10 OHM 20% 7.5A 21MM Prúd - ustálený stav Max 10 Ohm