B57211P0200M351
EPCOSEPCOS
B57211P0200M351 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B57211P0200M351
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu ICL 20 OHM 20% 3A 13MM
listoch: B57211P0200M351.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1500 pcs
  • správa
Špecifikácie B57211P0200M351
Číslo dielu B57211P0200M351 Výrobca EPCOS
popis ICL 20 OHM 20% 3A 13MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 147026 pcs Dátový hárok B57211P0200M351.pdf
tolerancia ±20% séria P11
R Current 380 mOhms R25 ° C 20 Ohms
obal Tape & Reel (TR) Ostatné mená B57211P 200M 351
B57211P200M351
B57211P200M351-ND
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 22 Weeks
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
priemer 0.51" (13mm) Detailný popis Inrush Current Limiter 20 Ohms ±20% 3A 0.51" (13mm)
Prúd - ustálený stav Max 3A schválenie -