B43888C9335M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43888C9335M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43888C9335M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43888C9335M
Číslo dielu B43888C9335M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 266305 pcs Dátový hárok B43888C9335M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.394" Dia (10.00mm)
séria B43888 Ripple Current @ High Frequency 180mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43888C9335M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.669" (17.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 3.3µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 3.3µF aplikácia General Purpose