B43888C4226M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43888C4226M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43888C4226M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43888C4226M
Číslo dielu B43888C4226M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 74359 pcs Dátový hárok B43888C4226M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.492" Dia (12.50mm)
séria B43888 Ripple Current @ High Frequency 700mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43888C4226M000 Prevádzková teplota -
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. - Rozostup vedenia 0.197" (5.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can
kapacitné 22µF aplikácia General Purpose