B43867F2476M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43867F2476M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43867F2476M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
2400 pcs
  • správa
Špecifikácie B43867F2476M
Číslo dielu B43867F2476M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 105195 pcs Dátový hárok B43867F2476M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43867 Ripple Current @ nízkej frekvencie 330mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C kapacitné 47µF