B43867A4226M
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43867A4226M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
listoch: B43867A4226M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43867A4226M
Číslo dielu B43867A4226M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 72443 pcs Dátový hárok B43867A4226M.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43867 Ripple Current @ nízkej frekvencie 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 315mA @ 100kHz hodnotenie -
polarizácia Polar obal Bulk
Balík / puzdro Radial, Can Ostatné mená B43867A4226M000
Prevádzková teplota - Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 1000 Hrs @ 140°C
Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) -
Detailný popis 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 140°C kapacitné 22µF