B43866C9336M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43866C9336M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
listoch: B43866C9336M.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3000 pcs
  • správa
Špecifikácie B43866C9336M
Číslo dielu B43866C9336M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 92169 pcs Dátový hárok B43866C9336M.pdf
Napätie - hodnotené 400V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43866 Ripple Current @ High Frequency 340mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43866C9336M000 Prevádzková teplota -25°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 125°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose