B43858F2476M9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43858F2476M9
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43858F2476M9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3600 pcs
  • správa
Špecifikácie B43858F2476M9
Číslo dielu B43858F2476M9 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 87745 pcs Dátový hárok B43858F2476M9.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43858 Ripple Current @ High Frequency 840mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43858F2476M009 Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 47µF aplikácia General Purpose