B43858C5336M9
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43858C5336M9
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL
listoch: B43858C5336M9.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
3600 pcs
  • správa
Špecifikácie B43858C5336M9
Číslo dielu B43858C5336M9 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 20% 450V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 98976 pcs Dátový hárok B43858C5336M9.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia (16.00mm)
séria B43858 Ripple Current @ High Frequency 780mA @ 100kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Tape & Box (TB) Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43858C5336M009 Prevádzková teplota -25°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 0.295" (7.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 1.319" (33.50mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) - Detailný popis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose