B43821F2105M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43821F2105M
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
listoch: B43821F2105M.pdf
  • správa
Špecifikácie B43821F2105M
Číslo dielu B43821F2105M Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4099 pcs Dátový hárok B43821F2105M.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.248" Dia (6.30mm)
séria B43821 Ripple Current @ nízkej frekvencie 22mA @ 120Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can
Ostatné mená B43821F2105M000 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.098" (2.50mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - sedenie (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 186 Ohm @ 120Hz Detailný popis 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 186 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
kapacitné 1µF aplikácia General Purpose