B43740B4478M3
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43740B4478M3
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW
listoch: B43740B4478M3.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
32 pcs
  • správa
Špecifikácie B43740B4478M3
Číslo dielu B43740B4478M3 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 4700UF 20% 350V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1017 pcs Dátový hárok B43740B4478M3.pdf
Napätie - hodnotené 350V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.028" Dia (76.90mm)
séria B43740 Ripple Current @ nízkej frekvencie 11.5A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43740B4478M003 Prevádzková teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 30 mOhms
Výška - sedenie (Max) 4.201" (106.70mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 25 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 4700µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 25 mOhm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C kapacitné 4700µF