B43704A7828M000
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43704A7828M000
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW
listoch: B43704A7828M000.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 505 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 505 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
18 pcs
  • správa
Špecifikácie B43704A7828M000
Číslo dielu B43704A7828M000 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 8200UF 20% 550V SCREW Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 505 pcs Dátový hárok B43704A7828M000.pdf
Napätie - hodnotené 550V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 3.543" Dia (90.00mm)
séria B43704 Ripple Current @ nízkej frekvencie 25.2A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Screw Terminals
Ostatné mená B43704A7828M Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Životnosť @ Temp. 8000 Hrs @ 85°C
Rozostup vedenia 1.248" (31.70mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 22 mOhms Výška - sedenie (Max) 7.795" (198.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 13 mOhm @ 100Hz Detailný popis 8200µF 550V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 13 mOhm @ 100Hz 8000 Hrs @ 85°C
kapacitné 8200µF aplikácia General Purpose