B43699B5336Q
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43699B5336Q
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 33UF 450V AXIAL
listoch: B43699B5336Q.pdf
  • správa
Špecifikácie B43699B5336Q
Číslo dielu B43699B5336Q Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 33UF 450V AXIAL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5162 pcs Dátový hárok B43699B5336Q.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia -10%, +30%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 0.630" Dia x 1.535" L (16.00mm x 39.00mm)
séria B43699 Ripple Current @ High Frequency 1.16A @ 10kHz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Axial, Can
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Životnosť @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia - Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 1.3 Ohms Výška - sedenie (Max) -
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 3.1 Ohm @ 100Hz Detailný popis 33µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Axial, Can 3.1 Ohm @ 100Hz 6000 Hrs @ 105°C
kapacitné 33µF aplikácia General Purpose