B43644B5397M080
EPCOSEPCOS
B43644B5397M080 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43644B5397M080
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4
listoch: B43644B5397M080.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43644B5397M080
Číslo dielu B43644B5397M080 Výrobca EPCOS
popis ALUMINIUM ELECTROLYTIC SNAP-IN 4 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13688 pcs Dátový hárok B43644B5397M080.pdf
Napätie - hodnotené 450V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43644 Ripple Current @ nízkej frekvencie 1.8A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In
Ostatné mená B43644B5397M 80
B43644B5397M80
Prevádzková teplota -40°C ~ 105°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 36 Weeks Životnosť @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
impedancia 420 mOhms Výška - sedenie (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (ekvivalentná odolnosť série) 270 mOhm @ 100Hz Detailný popis 390µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 270 mOhm @ 100Hz 5000 Hrs @ 105°C
kapacitné 390µF aplikácia General Purpose