B43601F2158M62
Prehľad produktov
Číslo dielu: B43601F2158M62
Výrobca / Značka: EPCOS
Popis produktu CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP
listoch: B43601F2158M62.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
240 pcs
  • správa
Špecifikácie B43601F2158M62
Číslo dielu B43601F2158M62 Výrobca EPCOS
popis CAP ALUM 1500UF 20% 250V SNAP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 10725 pcs Dátový hárok B43601F2158M62.pdf
Napätie - hodnotené 250V tolerancia ±20%
Veľkosť pozemnej plochy - Veľkosť / rozmer 1.378" Dia (35.00mm)
séria B43601 Ripple Current @ nízkej frekvencie 3.49A @ 100Hz
hodnotenie - polarizácia Polar
obal Bulk Balík / puzdro Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Ostatné mená B43601F2158M062 Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Životnosť @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C Rozostup vedenia 0.394" (10.00mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant impedancia 85 mOhms
Výška - sedenie (Max) 1.654" (42.00mm) ESR (ekvivalentná odolnosť série) 60 mOhm @ 100Hz
Detailný popis 1500µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 3 Lead 60 mOhm @ 100Hz 10000 Hrs @ 85°C kapacitné 1500µF